Ślub, wspólne wakacje na tropikalnej wyspie, pierwszy dzień dziecka w szkole, pierwszy uśmiech... Jest tak wiele wspomnień, które chcemy zachować w pamięci na zawsze. Jednym ze sposobów na to jest stworzenie domowej galerii zdjęć. Może ona znajdować w salonie, sypialni czy przedpokoju. By podkreślić znaczenie tych ważnych dla nas chwil, uchwyconych na zdjęciach, wystarczy zamontować właściwe oświetlenie. Tego rodzaju światło wyeksponuje najszczęśliwsze momenty, dodając jednocześnie charakteru wnętrzu, w którym znajdują się fotografie. Jakie lampy wybrać? O czym pamiętać podczas ich montażu? Podpowiadamy! 

Oświetlenie zdjęć- wyeksponuj najszczęśliwsze momenty i wspomnienia 

Zdjęcia przypominają nam o najszczęśliwszych chwilach. Te zamontowane na ścianie, widoczne dla wszystkich sprawiają, że Wasza historia staje się żywa. Ważne i podniosłe momenty w życiu rodziny są zapamiętane i podkreślone. Dodatkowo, galeria rodzinnych zdjęć sprawi, że wnętrze stanie się nie tylko stylowe, gdyż tego typu dekoracje są dziś niezwykle modne, ale również bardziej przytulne, zyskując indywidualny charakter. By podkreślić ich znaczenie, warto je odpowiednio oświetlić.  

Oświetlenie obrazów - liczy się każdy szczegół! 

Nieważne, czy są to dzieła sztuki, czy też kupione w sieciówce plakaty - zasługują na wyeksponowanie. Tylko dzięki właściwej wiązce światła mają szansę zadziałać - wzbudzić emocje, zachęcić do zastanowienia, zaciekawić. Pozwól by pełniły należycie swoje funkcje i wybierz oświetlenie, które podkreśli należycie ich walory. Bez uwagi odbiorców, nie znaczą one w zasadzie nic. Rzuć na swoje dekoracje ścienne nowe światło i zamontuj oświetlenie, które właściwie je podkreśli.  

Jaka lampa do oświetlenia obrazów? Oświetlenie obrazów to coraz bardziej modny trend, który wchodzi także do polskich wnętrz. Lampy nad obraz sprawią, że dzieła te zostaną docenione nawet przez początkujących miłośników sztuki, a wnętrza staną się niezwykle stylowe. Najpopularniejszą formą oświetlania zdjęć i obrazów są kinkiety obrazowe. To dzięki nim twoje dzieła sztuki będą jednakowo uwidocznione na ścianie. Nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Obrazy i zdjęcia to bowiem jedna z najpopularniejszych i tym samym najbardziej efektownych dekoracji. Lampy do obrazów, zamontowane we właściwych miejscach zadbają więc o ich odpowiednie podkreślenie.  

Jakie oświetlenie wybrać? 

Jaka lampa do oświetlenia zdjęć? Podczas wyboru produktu do oświetlenia zdjęć i obrazów pierwszymi najważniejszym krokiem powinno być ustalenie, co właściwie chcemy oświetlić. Wówczas możesz rozpocząć już poszukiwania idealnego produktu do oświetlenia najważniejszych elementów. Przed zakupem zastanów się, jaki strumień światła będzie najkorzystniejszy dla danego przedmiotu. Możesz zdecydować się na modele z dwoma źródłami światła lub wybrać produkt, który wyposażony jest w kilkanaście ledowych diod. Jeśli nie jesteś pewien, jakie oświetlenie wybrać, najbezpieczniejszą opcją będzie wybór modeli, w których możliwe jest regulowanie kierunku świecenia lampek.  

W naszej ofercie znajdziesz lampy o nowoczesnym kształcie i niebanalnej stylistyce, które sprawią, że domowe galerie zdjęć i obrazów staną się jeszcze bardziej uwidocznione we wnętrzu, a ich waga podkreślona na tle całej aranżacji. Nowoczesne lampy będą idealnie współgrać z minimalistycznymi elementami wystroju, szczególnie tymi, wykonanymi ze szkła i metalu. Oświetlenie obrazów i zdjęć idealnie będzie spełniało swoją funkcję również w klasycznym salonie czy sypialni. Wówczas wybierz modele w uniwersalnych, stonowanych kolorach, które nie przytłoczą całej aranżacji. 

W sklepie Lamp Design znajdziesz szeroki wybór lamp do oświetlenia obrazów i zdjęć, które pomogą podkreślić urok i znaczenie rodzinnych fotografii, obrazów czy plakatów, a także rozjaśnią wnętrze i sprawią, że będzie ono bardziej przytulne. W naszej ofercie znajdziesz również lampy stojące, lampy sky garden oraz oświetlenie tarasu.